Back to the top

O nas

Kamerzysta ślubny

O Nas

"Filmów nie robi się po to, aby wygrywać festiwale, ale po to, żeby rozmawiać z ludźmi, opowiadać im historię" - Dariusz Gajewski

W branży ślubnej działamy już od prawie 10 lat. Jesteśmy parą nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Rozumiemy się bez słów dzięki czemu tworzymy idealny team. Łączą nas wspólne pasje i zainteresowania. Kochamy podróże. To z nich, z poznawania nowych miejsc, kultury i ludzi czerpiemy największą inspirację. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas szczególnie z naszym puchatym czworonożnym dzieckiem.

Największą wartością przy tworzeniu filmów ślubnych jest dla nas kontakt z Wami. Relacja, którą udaje nam się wspólnie nawiązać pozwala Wam – Młodej Parze – czuć się swobodnie przed obiektywem. Relacja, która niejednokrotnie przerodziła się w naprawdę bliską znajomość, a nawet przyjaźń <3

Zawsze ambitnie i sumiennie podchodzimy do powierzanych nam zadań i projektów. Inwestycja w samorozwój, poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji owocuje wieloma współpracami nie tylko w branży ślubnej, ale i komercyjnej. Mieliśmy okazję tworzyć filmy dla takich firm jak: Dr Brew, Młoda Polska, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hicron, Dise, czy SII. Współpracujemy również z największym niezależnym studiem produkcyjnym w Polsce – ATM GRUPA – przy serialach „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich”.

Dzięki sztuce jaką jest film patrzymy na wszystko „inaczej”. Widzimy to, czego pozornie nie możemy dostrzec gołym okiem. Zapisujemy wszystkie ulotne chwile i zdarzenia, które z biegiem lat zacierają się w pamięci. Każdy ślub, każde miejsce jest inne i to sprawia, że nasza praca jest wyjątkowa.

Na co dzień mieszkamy we Wrocławiu, głównie pracujemy w takich miastach jak: Ostrów Wielkopolski, Kalisz, czy Pleszew, ale chętnie odwiedzimy każdy inny zakątek Polski, czy Europy – film ślubny nie zna granic.

1-wasz-kamerzysta-na-slub-polecany-kamerzysta-film-slubny

Patryk

Absolwent Wrocławskiej Szkoły Filmowej. Założyciel Point Wedding. Odpowiedzialny za płynny ruch dodający dynamiki w filmie. Licencjonowany operator drona, montażysta. Ogromną rolę przypisuje dźwiękom i muzyce, które tworzą nadzwyczajny klimat. W filmie nie zstnieją dla niego półśrodki – wszystko musi być na najwyższym poziomie.

2-wasz-kamerzysta-na-slub-polecany-kamerzysta-film-slubny

Asia

Absolwentka Krakowskiej Akademii Fotografii. Statyczne ujęcia pokazujące z bliska najpiękniejsze emocje to jej specjalność. Estetka – szczególnie istotny jest dla niej wizualny aspekt filmu. Dostrzega piękno tam, gdzie inni go nie widzą. Po godzinach zgłębia wiedzę z zakresu marketingu oraz copywritingu.

POLECANY KAMERZYSTA ŚLUBNY

POINT WEDDING

Miejsca w których najczęściej bywamy

WROCŁAW • PLESZEW • OSTRÓW WLKP • JAROCIN • KALISZ • KĘPNO

WIDEOFILMOWANIE PLESZEWKAMERZYSTA NA WESELEFILM ŚLUBNYWIDEOFILMOWANIE WROCŁAWFILMOWANIE ŚLUBÓWFILMOWANIE WESELA